Funkcjonalność i wyposażenie stołów bilardowych

Nasze stoły bilardowe nie tylko są funkcjonalne i przeznaczone do gry w bilard, mogą także stanowić piękną dekorację salonu. Wszystko dzięki wyjątkowo zdobnej podstawie, która przyciąga wzrok i nadaje niebanalnego charakteru. Wykonany z litego drewna sprawia, ze konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Blat stołu pokryto naturalną okleiną – widoczne słoje powodują, że całość prezentuje się bardzo efektownie. Mebel stanowi idealną podstawę do tworzenia stylowych aranżacji.

Stoły konferencyjne, biesiadne, stołowe

Ten profesjonalny stół bilardowy, na którym możliwe jest rozegranie turnieju bilardowego, można przy pomocy kilku ruchów przekształcić w duży stół konferencyjny lub biesiadny, przy którym wygodnie może zasiąść nawet 14 osób. Stół może być wyprodukowany z blatem nakrywającym drewnianym bądź laminowanym oraz z blatem do gry w tenisa stołowego.

Blaty biesiadne, konferencyjne oraz jadalniane

Nasze blaty biesiadne zostały wyposażone w bolce dystansowe dzięki temu blat nie przesuwa się, oraz wodoodporną listwę zabezpieczającą sukno przed przypadkowym zalaniem.

Rodzaje blatów biesiadnych, konferencyjnych oraz jadalnianych

Blat laminowany produkowany z płyty meblowej grubości 18 mm. Najczęściej stosowany do stołów bilardowych Hektor, który również został wyprodukowany z tych samych materiałów. Można go także stosować do modeli stołów lakierowanych, trzeba jednak wziąć pod uwagę różnice kolorów między blatem a stołem bilardowym.

Blat lakierowany produkowany z płyty wiórowej grubości 18mm pokrytą naturalną obłogą bukową, dębową lub jesionową. Naturalny fornir pozwala wybarwić blat pod kolor stołu przez co całość  wygląda jednolicie.

Nakładka do pokera
 Nakładka do pokera na stół w rozmiarze od 6ft do 9 ft. Dwu częściowa konstrukcja wzmocniona elementami drewnianymi. Dodatkowo została obita miękką gąbka i pokryta skórą. Przy każdym stanowisku miejsce na drinka.
Podstawka na blaty

Podstawka na przechowywanie blatów biesiadnych lub nakładki do tenisa stołowego. Barwiona pod kolor stołu. Możliwość zamówienia na jeden lub dwa blaty.

× Napisz do nas!